محل تبلیغات شما

مدتی بود که خبری از بزرگ مدعی انرژی درمانی در داخل کشور نداشتم و اخیرا" در شبکه ای خارجی چشمم به جمال مبارک ایشان روشن شد که چند نفری در حال گواهی دادن اثرات عجیب و غریب دریافت انرژی از ایشان بودند . (البته واضح هست که کسی نمی آید یک کانال تلویزیونی برای تبلیغ راه بیاندازد و بعد بیاید و توی آن بگوید که ماستش ترش است . ) انگار حوزه ی فعالیتشان بیشتر در خارج از کشور هست که بعضی هموطنان برای دریافت "انرژی درمانی " به آنجا سفر می کنند. از ایشان و  نقد و بررسی  صحت و سقم فعالیتشان  بگذریم . (نظر شخصی ام در این باره محفوظ!)

با خودم فکر کردم خوبه مدتیه خبری از فعالیت  مدعیان "انرژی درمانی " و سر کیسه کردن مردم در ایران نیست.

ولی امروز مجددا" خبری رو دیدم که حاکی از ی با ادعای انرژی درمانی در ارومیه بود:

"مردی که با ادعای درمان بیماری‌ها از طریق انرژی درمانی و هیپنوتیزم از 44 نفر ی کرده بود دستگیر شد."

متاسفانه با همه ی هشدارها و اخبار مشابه باز هم تعداد زیادی از مردم که اکثرا" دارای مشکلات شدید و ناامید از اقدامات پزشکی و خسته از اقدامات دراز مدت توانبخشی هستند گول افرادی که مدعیان راه های نامتعارف درمانی هستند را می خورند و مورد سوء استفاده قرار می گیرند.

ولی روی صحبتم با عزیزان هست!

عزیزان!!

آدم هم باشه با انصاف باشه !

دست از سر مردم گرفتار که برای رهائی از مشکلاتشان به هر ریسمانی چنگ می رنند بردارید !

مطمئن هستم شما می توانید در زمینه های بسیار متفاوت دیگری که این روزها همکاران شما در آن زمینه ها در حال فعالیت هستند  از استعداد درخشانتان استفاده کنید:

21 مارس روز جهانی سندرم داون گرامی باد

دیدن اکثر سریال های ایرانی حرام است!

معرفی رشته ی کاردرمانی برای کنکوری ها

ی ,انرژی ,درمانی , ,خبری ,مردم ,انرژی درمانی ,ی با ,دریافت انرژی ,ی از ,از اقدامات

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عشق بی پایان Steghlal